[Tytuł artykułu]

Często słyszymy o osobach, które potrafią w niezwykły sposób przelewać swoją wrażliwość i  emocje w różnych dziedzinach życia. Mowa oczywiście o artystach, osobach utalentowanych, które poprzez swoją twórczość sprawiają, że codzienność zostaje ubrana w bardziej wyraziste barwy. Jednak w dzisiejszym świecie nie wystarcza bowiem talent i tworzenie wybitnych dzieł. Każdy kunszt by mógł się rozwijać wymaga sumiennej pracy i wytrwałości, a jeżeli artysta chcę promować swoją sztukę masowo potrzebuje wsparcia i współpracy z innymi ludźmi.

Wsparcie powinno być kompleksowe, związane z merytorycznym działaniem twórcy, jak i otoczeniem biznesowym, sprzedażowym i marketingowym. Jednak Zatrudnienie odpowiednich specjalistów czy managerów do pomocy w tych aspektach wiązałoby się z ogromnymi kosztami.

Tutaj z pomocą przychodzi Dream Island.

Jesteśmy ogólnoświatową inicjatywą ideologiczną-lifestylową, którą cechuje wrażliwość na piękno, zamiłowanie do pracy z pasją oraz niezłomna wiara w ludzi i ich talent. U naszych podstaw leży idea związana z rozwojem artystów i ich twórczości.

Wspieramy artystów w obszarach rozwoju osobistego, marketingu i szeroko pojętego biznesu. Wszystko po to, aby ich talent mógł wypłynąć na szerokie wody i zaistnieć w dzisiejszym świecie.

W dzisiejszych czasach rynek jest wypełniony po brzegi wszelkiego maścią „sztuką”. Dlatego wraz z zespołem Dream Island, wybierzemy spośród różnych artystów, tych którzy nas najbardziej zaintrygują swoją twórczością. Po pozytywnej weryfikacji wybrana osoba otrzyma wsparcie merytoryczne, biznesowe i sprzedażowe w rozwijaniu swojego talentu. Ponadto zapewniamy niezbędne środki finansowe i odpowiednie zaplecze marketingowe potrzebne do tego, aby twórczość artysty dotarła do grupy odbiorców nią zainteresowanych,

Projekt wspierają inni artyści, którzy również przeszli długą drogę, by zrealizować swoje plany i zostać znanymi twórcami. Jedną z nich jest uzdolniony aktor, odtwórca wielu ról filmowych i teatralnych, Maciej Stuhr. Na naszej stronie: www.dreamisland.pl można obejrzeć wywiad, w którym opowiada o swojej drodze rozwoju w karierze aktorskiej.

Droga do zaistnienia w świecie artystycznej działalności jest niezwykle skomplikowana i wymaga ogromnych nakładów pracy. Warto jednak próbować, być pewnym siebie i świadomym swoich zdolności.

Dream Island to nie jest zwykły projekt. To filozofia pełna wrażliwości i życzliwości dla twórczych osób.

CHANGE A LIFE TODAY

As long as poverty, injustice & inequality persist, none of us can truly rest. It doesn’t take much to change a life, Get in touch today and start making the difference.

VOLUNTEER
DONATE NOW