From Dream to Reality

Wierzymy, że najbardziej charakterystyczną cechą ludzkości jest twórczość. Niezależnie od tego, czy chodzi o sztukę, naukę, czy technologię odczuwamy ciągłą potrzebę tworzenia. Niestety, nie każdy ma czas lub odpowiednie warunki, aby wykorzystać swój talent.

Dlatego stworzyliśmy projekt Dream Island ..

Przestrzeń złożoną z ludzi wrażliwych na piękno, którzy chcą swobodnie wyrażać swoje myśli i emocje. Naszym głównym celem jest stworzenie wirtualnej „Wyspy Marzeń” dla artystów i twórców, na której mogliby urzeczywistnić swoje marzenia i idee. Pomysł narodził się, gdy młody Dream Architect podróżował po Indonezji i stawiał czoła trudom bycia małym artystą.

Dream Island to międzynarodowa inicjatywa
ideologiczno-lifestylowa, którą cechuje wrażliwość
na piękno, zamiłowanie do pracy z pasją oraz niezłomna
wiara w ludzi i ich talent.

Jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na twórców i nieodkrytych wciąż artystów reprezentujących różne dziedziny kultury i sztuki (odzież, rękodzieło, film, muzyka, biżuteria, etc.).

Dream Island to projekt, w ramach którego niszowi, wyjątkowi i inspirujący artyści otrzymują kompleksowe wsparcie – merytoryczne, biznesowe, marketingowe i sprzedażowe – dzięki któremu mogą spełnić swoje marzenie i wypłynąć na szerokie wody rynku.

To również platforma, dzięki której świadomy konsument szukający rzeczy nieprzeciętnych, niepowtarzalnych i najwyższej jakości zawsze znajdzie coś dla siebie.

To Dream Island sprawia, że wybitni twórcy
i artyści mają szansę pokazać światu swoje dzieła, a wymagający odbiorcy mogą konsekwentnie realizować swoje marzenia
o wyjątkowych produktach nienagannej jakości. Dodatkowo, Dream Island w ramach swojej działalności wspiera również społecznie ważne cele i fundacje.

To właśnie w ten sposób działa misja “make the world a better place”!

Meet the team

Jakub Olejniczak
Jakub OlejniczakFounder
Kacper Bartczak
Kacper BartczakIdentyfikacja wizualna
Piotr Grzelak
Piotr GrzelakMarketing
Bartek Łukowiak
Bartek ŁukowiakProjekt Manager

Chciałbyś wesprzeć projekt?

Aby Dream Island mogło stać się globalną platformą dla twórców, potrzebujemy każdej pomocy jaką nasza społeczność jest w stanie nam zapewnić. Jeżeli uważasz, że jest to idea za jaką warto podążać, dołącz do nas i razem z nami buduj historię Dream Island!

VOLUNTEER
DONATE NOW