[Tytuł artykułu]

Realizacja na polu zawodowym, to często bardzo trudna droga, którą można porównać do pewnego rodzaju wspinaczki. Wymaga determinacji, wytrwałości i co najważniejsze wsparcia ze strony otoczenia.
Wszystkie te aspekty są potrzebne zarówno przy realizacji planów awansu na wyższe stanowiska, rozwijaniu swojej twórczości artystycznej czy budowaniu własnej firmy.
W drugim i trzecim przypadku wielkie wsparcie dla ambitnych artystów, przedsiębiorców stanowią wszechobecne inkubatory przedsiębiorczości i kreatywności.

Czym są wymienione organizacje?

Inkubatory przedsiębiorczości są to zorganizowane instytucje, których celem jest wsparcie przedsiębiorców rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej. Świadczą one nie tylko kompleksową pomoc jeśli chodzi o doradztwo ekonomiczne, finansowe i prawne, ale dbają również o odpowiedni klimat i środowisko biznesowe, które jest niezbędne do optymalnego rozwoju działalności.

Nasz projekt Dream Island jest inkubatorem kreatywności. Jesteśmy ogólnoświatową inicjatywą ideologiczno-lifestyle’ową. Cechuje nas wrażliwość na piękno, zamiłowanie do pracy z pasją oraz niezłomna wiara w ludzi i ich talent. Wspieramy artystów na wszystkich poziomach – merytorycznym, biznesowym i marketingowym. Naszym celem jest zapewnienie pomocy ambitnym twórcom, którzy jednocześnie w artystyczny i racjonalny sposób pragną realizować swoje plany i marzenia. Działamy kompleksowo, wspierając w aspektach sprzedażowych, biznesowych i marketingowych.

Co nas różni od inkubatora przedsiębiorczości?

Przede wszystkim krąg osób, do których kierujemy naszą ofertę. Inkubatory przedsiębiorczości wspierają osoby rozpoczynające swoją przygodę z szeroko pojętą przedsiębiorczością. Dream Island, jako inkubator kreatywności wspiera początkujących, zdolnych artystów, którzy chcą się wznieść na wyżyny swojej twórczości i zostać dostrzeżeni przez szersze audytorium. Dzięki nam zrealizujesz swoje plany i marzenia.

Każdy jest kowalem własnego losu i to od nas samych zależy w jakim stopniu się rozwijamy. Działalność takich instytucji jak inkubatory przedsiębiorczości i kreatywności, mogą znacznie wesprzeć dążenia osób, które chcą od życia czegoś więcej.

CHANGE A LIFE TODAY

As long as poverty, injustice & inequality persist, none of us can truly rest. It doesn’t take much to change a life, Get in touch today and start making the difference.

VOLUNTEER
DONATE NOW