Project Description

Mateusz Machalski

Ur. 1989; studia na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie (2009–2014). Kilkukrotny Stypendysta Ministra Kultury. Zajmuje się głównie projektowaniem graficznym z naciskiem na identyfikację wizualną oraz projektowanie krojów pism.

Autor projektu rodziny 42 odmian krojów pism dla korporacji Tupperware na zlecenie RR Donnelley Europe oraz identyfikacji wizualnej gali Nagrody Solidarności im. Lecha Wałęsy. Dyrektor artystyczny magazynu „Newonce”. Współzałożyciel grupy produkcyjno-kreatywnej BORUTTA.

Twórca czcionki WOODIE, pierwszej zcyfyzowanej drewnianej czcionki. Przy współpracy z Mateuszem stworzyliśmy flagową linię koszulek Dream Island.

Obejrzyj film
Obejrzyj film

Małgorzata Łabanowska

WOLNOŚĆ wsłuchuje się w dźwięki znajdujące się pod powierzchnią: dźwięki elementów drzemiących w każdym z nas.

WOLNOŚĆ powstała w milczeniu. Jest owocem kreatywności, która nie potrzebuje hałasu. To minimalistyczna kolekcja. Główną inspiracją były klasyczne, proste rozwiązania, które są źródłem komfortu dla użytkownika.

Ubrania FREEDOM są dla każdego, kto ceni jakość i przemyślany design. Każdy szczegół ma swoje zastosowanie. Kieszeń ma kieszeń, kaptur to kaptur. W rezultacie ubrania są praktyczne, wszechstronne i eleganckie.

Kolekcja FREEDOM to nie tylko ubrania, ale wizualny zapis tego, w co wierzę: autentyczność, doskonałość i WOLNOŚĆ.

Chciałbyś wesprzeć projekt?

Aby Dream Island mogło stać się globalną platformą dla twórców, potrzebujemy każdej pomocy jaką nasza społeczność jest w stanie nam zapewnić. Jeżeli uważasz, że jest to idea za jaką warto podążać, dołącz do nas i razem z nami buduj historię Dream Island!

VOLUNTEER
DONATE NOW